Forum Forum odchudzanie ! Strona Główna Forum odchudzanie !
Forum dla ludzi walczących z nadwagą :)
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

-30 kg wielkie jojo i kolejna walka od zera

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum odchudzanie ! Strona Główna -> Dzienniki odchudzania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin
XXXXL



Dołączył: 27 Wrz 2018
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6

PostWysłany: Czw 20:57, 27 Wrz 2018    Temat postu: -30 kg wielkie jojo i kolejna walka od zera

Hej jestem nowy na forum. moją walkę z kilogramami zacząłem 2 lata temu przy moim wzroście 200 cm (tak jestem wielki haha) ważyłem 130 kg schudłem w rok 35kg ważyłem 95kg niestety ogromne jojo ogromne rozczarowanie przytyłem do 125 kg od dzisiaj zaczynam nową walkę. Co tydzień będę pisał jak idzie mi w tej nierównej walce o lepszy wygląd mój cel to 95kg . Mam nadzieje że to forum mi pomoże w motywacji, jest tu tyle ciekawych ludzi, historii licze na wasze wsparcie, dobra rade

CZAS START!!!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Marcin
XXXXL



Dołączył: 27 Wrz 2018
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6

PostWysłany: Pią 11:37, 05 Paź 2018    Temat postu:

pierwszy tydzień pierwszy sukces -1,60 kg teraz to już z górki odstawienie słodyczy, gazowanych napoi, alkoholu zredukowanie ilości spożywanego pieczywa jest dobrze będzie jeszcze lepiej
Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum odchudzanie ! Strona Główna -> Dzienniki odchudzania
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Theme ACID v. 2.0.20 par HEDONISM
Regulamin