Forum Forum odchudzanie ! Strona Główna Forum odchudzanie !
Forum dla ludzi walczących z nadwagą :)
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobrze dobrana dieta.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum odchudzanie ! Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Mulrzyński
XXXXL



Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 22
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Sob 17:58, 16 Wrz 2017    Temat postu: Dobrze dobrana dieta.

Witam,

Przekonałem się na własnej skórze, że dieta musi być dobrana indywidualnie do każdego - każdy ma swój tryb życia (aktywność zawodową, fizyczną, obowiązku, możliwość przygotowania konkretnej ilości posiłków.
Przyznaję, poszedłem na łatwiznę i wyszukałem w internecie [link widoczny dla zalogowanych]
Dostałem plany mailowo i od tamtej pory idzie znacznie lepiej. Cały czas się ich trzymam. Jeśli zechce np. zbudować silną muskulaturę to poproszę o taki pakiet. Polecam! Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Aromatika_com_pl
XXXXL



Dołączył: 23 Paź 2017
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6

PostWysłany: Pon 14:24, 23 Paź 2017    Temat postu:

W takim razie pozostaje życzyć wytrwałości w diecie oraz treningu, a jeżeli będziesz szukał odpowiednich produktów do diety, polecam zerknąć do nas Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Watt
XXL



Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 178
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6

PostWysłany: Wto 10:22, 15 Maj 2018    Temat postu:

Pewnie, że musi tak być, ja nie wiedziałam do niedawna, że posiadam alergie niemal na wszystko co posiada białko.. w sensie na te pokarmy nie na białko, byłam załamana , bo musiałam szybko znaleźć zamiennik produktów, w końcu moja znajoma dała mi ten link [link widoczny dla zalogowanych] żebym zamówiła sobie odżywki białkowe, i nie męczyła się. Poszłam do dietetyka rozpisał mi makro i mikro teraz szczęśliwa uzupełniam braki odżywkami. Ceny tam są w porównaniu do sklepów stacjonarnych o wiele niższe a wybór o wiele lepszy.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kapsel
XXXXL



Dołączył: 12 Sie 2015
Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob 14:39, 14 Lip 2018    Temat postu:

Dieta dobrana zgodnie z indywidualnymi potrzebami danej osoby zawsze będzie dla niej korzystniejsza niż znaleziona w internecie. Tym bardziej jeśli za ułożenie takiej diety odpowiada dobrej klasy dietetyk. Może on wyznaczyć dietę w taki sposób, że nie będzie trzeba rezygnować ze swoich ulubionych smaków i potraw. Dodatkowo dietetyk może uwzględnić przy porach i ilości posiłków rozkład dnia danej osoby.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Slytherin
XXXXL



Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6

PostWysłany: Wto 7:15, 18 Wrz 2018    Temat postu:

Osobiście próbowałem trzymać się diety, która została ułożona przez dietetyka, ale nie wytrzymałem długo. Nie miałem jakoś głowy do codziennego gotowania i dokładnego czytania etykiet podczas robienia zakupów. Zdecydowanie lepiej idzie mi z cateringiem dietetycznym, który zamawiam sobie za pośrednictwem Wygodnej Diety ([link widoczny dla zalogowanych]). Łatwiej jest trzymać się dobrych nawyków, gdy każdego dnia otrzymuje się 5 gotowych i dobrze przemyślanych posiłków. Póki co czuję się bardzo dobrze. Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sanavita.com.pl
XXXXL



Dołączył: 14 Lis 2018
Posty: 29
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6

PostWysłany: Śro 21:43, 14 Lis 2018    Temat postu:

Przy każdej diecie niezbędna jest suplementacja, która wspomoże proces odchudzania, akurat tym zajmujemy się na co dzień i możemy pomóc, doradzić podczas ich wyboru, zapraszamy Smile

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Sanavita.com.pl dnia Śro 22:22, 14 Lis 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum odchudzanie ! Strona Główna -> Diety
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Theme ACID v. 2.0.20 par HEDONISM
Regulamin